“Ειναι αδιανόητο η ΝΔ να βλάπτει τους θεσμούς και τη διαφάνεια αυτού του κράτους” δήλωσε από την Κόρινθο ο Νίκος Ανδρουλάκης, πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ.
Ο κ. Ανδρουλάκης, συνοδευόμενος από τον κοινοβουλευτικό εκπρόσωπο του κόμματος κ. Μάντζο, τον υποψήφιο περιφερειάρχη Πελοποννήσου που στηρίζεται από το ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ και υποψηφιους περιφερειακούς συμβούλους, περπάτησε στο κέντρο της Κορίνθου και μίλησε με επιχειρηματίες και πολίτες.
Ο κ. Ανδρουλάκης για τις επερχομενες εκλογές ειπε μεταξυ αλλων ότι «σε αυτες τις αυτοδιοικητικες εκλογές, ως ελληνικός λαος έχουμε χρέος να αγωνιστουμε για ενα καλύτερο αύριο. Ως εδώ. Δεν μπορεί να είναι προτεραιότητά τους η εξουσία και να θυσιάζουν το δημόσιο συμφέρον. Αυτό που θέλει ο ελληνικός λαος, είναι προοπτική, αποτελεσματικότητα και ασφάλεια».
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Twitter
Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube
Γίνε μέλος στο κανάλι μας στο Viber
– Αναφέρεται ως πηγή το ertnews.gr στο σημείο όπου γίνεται η αναφορά.
– Στο τέλος του άρθρου ως Πηγή
– Σε ένα από τα δύο σημεία να υπάρχει ενεργός σύνδεσμος