Μετά τις εκλογές που πραγματοποιήθηκαν στο Πολιτιστικό Κέντρο Εκπαιδευτικών νομού Λάρισας – ΠΟΚΕΛ, συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο και η Εξελεγκτική Επιτροπή.
Η σύνθεση του ΔΣ είναι η εξής : πρόεδρος – Αργύρης Γιουρούκης, αντιπρόεδρος – Ευδοκία Ποιμενίδου, γραμματέας – Βαγγέλης Ρεμπάπης, ταμίας – Αναστασία Κιούση και μέλη : Χρύσα Μαστοροδήμου (υπεύθυνη εκδηλώσεων), Βίκυ Τασιοπούλου (αναπληρωτής γραμματέας) και Ελεονώρα Τσιαντούλα (αναπληρωτής ταμίας).
Η σύνθεση της ΕΕ είναι : πρόεδρος – Γεωργία Μαστροδήμου, γραμματέας – Ελένη Χριστούλα και μέλος – Παγώνα Καραΐσκου. Εκπαιδευτικοί όλων των βαθμίδων (νηπιαγωγοί, δάσκαλοι, καθηγητές), δημόσιου ή ιδιωτικού τομέα, εν ενεργεία ή συνταξιούχοι, μπορούν να λάβουν ενημέρωση, στο τηλέφωνο 6983444094.
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Twitter
Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube
Γίνε μέλος στο κανάλι μας στο Viber
– Αναφέρεται ως πηγή το ertnews.gr στο σημείο όπου γίνεται η αναφορά.
– Στο τέλος του άρθρου ως Πηγή
– Σε ένα από τα δύο σημεία να υπάρχει ενεργός σύνδεσμος