«Έργο βιτρίνας είναι ο Πύργος του Άιφελ. Ο Μεγάλος Περίπατος, ο οποίος ήταν μια πολύ μικρή πεζοδρόμηση που σκάβαμε τέσσερα χρόνια, όχι για να βρούμε πετρέλαιο, αλλά για να κάνουμε μια μικρή διαπλάτυνση σε ένα δρόμο που έχει ήδη έτσι κι αλλιώς καλά πεζοδρόμια είναι ένα Βατερλό» τόνισε ο Χάρης Δούκας, υποψήφιος δήμαρχος Αθηναίων, μιλώντας … Συνεχίστε να διαβάζετε το Χ. Δούκας στο Πρώτο: Έργο βιτρίνας είναι ο Πύργος του Άιφελ- Ο Μεγάλος Περίπατος είναι Βατερλό (audio).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί